Outsourcing księgowości

Hotele, restauracje, catering

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

W firmach prowadzących działalnośc hotelarską, turystyczną i restauracyjną istotnym czynnikiem jest zmianowość, częsta rotacja pracowników i sezonowość w zatrudnieniu.  Nasze biuro rachunkowe dbając o interesy klienta bardzo skrupulatnie wypracowuje prawidłowe umowy z pracownikami, kontroluje kompletność teczek osobowych i sygnalizuje braki w dokumentacji. Placówki z tej branży szczególnie są narażone na częste kontrole Państwowej Inspekcji Pracy, stąd dbałość o prawidłowość rozliczeń z pracownikami gwarantuje dobre relacje zespołu i pracodawcy.

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze firm działających w branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringu.
Świadczymy usługi doradztwa podatkowego przede wszystkim w zakresie optymalizacji podatkowej, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac.
Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

hoteli i gastronomii

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług hotelarskich i gastronomicznych:

hotele, pensjonaty, agroturystyka, restauracje, bary, catering

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2023 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl