Outsourcing księgowości

Handel detaliczny i hurtowy

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Gospodarka magazynowa jest podstawowym i najważniejszym elementem w prowadzeniu księgowości takich firm. Prawidłowo prowadzona ewidencja  magazynowa  pozwała  monitorować proces sprzedaży, prawidłowo ocenić ryzyko i reagować na niepożądane zdarzenia. Kontrola procesów zachodzących w gospodarce magazynowej to 50% sukcesu dla każdej firmy handlowej. Nasze biuro mają wieloletnie doświadczenie w ustawianiu procesów i nadzorowaniu nad obrotem towarowym w firmach handlowych specjalizujących się w jak w handlu detalicznym (utargi, kasy fiskalne) oraz handlu hurtowym (odprawy celne, intrastaty, incotermsy).

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze firm prowadzących handel detaliczny oraz hurtowy.
Świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac dla firm realizujących usługi w zakresie handlu towarami żywnościowymi jak i nieżywnościowymi.
Rzetelnie ewidencjonujemy sprzedaż towarów wraz z właściwym rozliczaniem używanych kas fiskalnych. Przygotowujemy dokumenty tj. ewidencja strat, ewidencja korekt, spis z natury.
Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku, w tym firmy z siecią sklepów.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

sklepów i hurtowni

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla handlu detalicznego i hurtowego:

sklepy detaliczne, sklepy spożywcze, sklepy z arykułami nieżywnościowymi, sklep internetowy, hurtownie

Biuro rachunkowe GroupEuroService FK

 

Zewnętrzny dział księgowości

Outsourcing rachunkowości

Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa, płacowa

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2021 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl