Outsourcing księgowości

Usługi dla biznesu - firmy typu B2B

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Świadczenie usług biznesowych takich jak consulting, marketing, doradztwo jest związane z problemem ich udowodnienia. Dlatego kluczowe jest gromadzenie odpowiedniego materiału dowodowego na okoliczność kontroli organów podatkowych i obrony przed zarzutem wystawiania pustych faktur. Materiał dowodowy jest niezbędny zaówno dla firm, które świadczą tego typu usługi jak i dla tych, które korzystają z tych usług. Nasze biuro zawsze zwraca uwagę klientom na dostarczenie materiałów dodatkowych, które potwierdzają wykonanie usługi. Tym bardziej, że ma możliwości korekty faktur usługowych do „0” - można taką fakturę tylko anulować.

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze firm działających w branży usług biznesowych działających w modelu B2B oraz B2C.

Świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac dla firm realizujących różnorodne usługi w zakresie pośrednictwa, doradztwa i dostaw dla innych podmiotów gospodarczych.
Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

rynku usług biznesowych

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług biznesowych:

pośrednictwo pracy, pośrednictwo finansowe, pośrednictwo handlowe, pośrednictwo ubezpieczeniowe, pośrednictwo kredytowe, pośrednictwo nieruchomości, doradztwo zawodowe, doradztwo finansowe, doradztwo personalne, doradztwo podatkowe, usługi doradcze, usługi pośrednicze

Biuro rachunkowe GroupEuroService FK

 

Zewnętrzny dział księgowości

Outsourcing rachunkowości

Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa, płacowa

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2021 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl