Outsourcing księgowości

Firmy farmaceutyczne i pochodne

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Produkcja w toku, gospodarka materiałowa i towarowa, prawidłowa wycena kosztu własnego wyrobu - to problemy, z którymi spotyka się każdy księgowy w zakładzie produkcyjnym. Tylko doświadczony specjalista potrafi prawidłowo zorganizować i poprowadzić księgi handlowe i rozliczyć produkcję.

Mamy kompetentnych fachowców w tym zakresie i nie boimy się nowych wyzwań. Nasze biuro rachunkowe umie połączyć programy magazynowo-produkcyjne klienta z własnym programem księgowym.

Służymy doświadczeniem w obsłudze firm działających w branży farmaceutycznej oraz wyrobów medycznych i suplementów diety.
Świadczymy usługi doradztwa podatkowego przede wszystkim w zakresie cen transferowych, ustalając podatkowy i prawny model funkcjonowania polskich części międzynarodowych grup, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac.

Z uwagi na liczne zmiany w prawie farmaceutycznym na bieżąco proponujemy rozwiązania umożliwiające optymalizację finansową działalności prowadzonem w sektorze farmaceutycznym. Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

rynku farmaceutycznego

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług farmaceutycznych:

producenci leków, producenci wyrobów medycznych, producenci suplementów diety, apteki, sklepy zielarskie

Biuro rachunkowe GroupEuroService FK

 

Zewnętrzny dział księgowości

Outsourcing rachunkowości

Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa, płacowa

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2021 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl