Outsourcing księgowości

Wydawnicy książek i prasy

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Większość wydawnictw sprzedaje swoje produkty w trybie komisowym. Ta forma sprzedaży jest specyficzna w rozliczeniach podatkowych, w tym podatku VAT i dochodowego.

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze księgowej firm działających w branży wydawniczej, ze szczegóólnym uwzględnieniem sprzedaży komisowej.

Świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe tj. prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, rejestru zakupu i sprzedaży VAT, ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz usługi z obszaru kadr i płac dla wydawnictw oraz dystrybutorów książek i prasy.

Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

wydawnictw książek i prasy

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług wydawniczych:

wydawnictwa książkowe, wydawnictwa prasowe

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2023 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl