Outsourcing księgowości

Firmy informatyczne

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Specyficznymi działaniami w firmach informatycznych jest dokumentowanie pracy  twórczej, a co za tym idzie prawidłowe zastosowanie 50% kosztów uzyskania przychodów. Prawidłowe stosowanie stosunku prac twórczych do prac kojarzonych ze zleceniem pozwala bezpiecznie i na zadowalającym poziomie rozliczać koszty wynagrodzeń programistów. Zastosowanie proporcji w rozliczeniach wynagrodzeń niesie możliwość większej obrony podczas kontroli przed ewentualnymi zarzutami. Przekazanie praw autorskich to jeden z najbardziej skomplikowanych procedur kwalifikacji zdarzenia gospodarczego.

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze firm działających w branży ICT. Nasi eksperci świadczą usługi doradztwa podatkowego, przede wszystkim w zakresie cen transferowych, ustalając podatkowy i prawny model funkcjonowania polskich części międzynarodowych grup, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac. Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

firm informatycznych

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług informatycznych:

producenci oprogramowania, dostawcy oprogramowania, zespoły programistyczne, outsourcing informatyczny, sklepy internetowe

Biuro rachunkowe GroupEuroService FK

 

Zewnętrzny dział księgowości

Outsourcing rachunkowości

Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa, płacowa

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2021 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl