Outsourcing księgowości

Biura architektoniczne i projektowe

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Największym niebezpieczeństwem w księgowości biur architektonicznych jest stosowanie umów o dzieło jako podstawowej formy zatrudnienia pracowników. Wiąże się to z ryzykiem zakwestionowania takich umów przez organy podatkowe, ZUS i PIP.
Mamy wypracowane rozwiązania oraz jesteśmy w stanie ocenić ryzyko podatkowe takich umów i wybrać odpowiednie formy zatrudnienia pracowników biur projektowych, architektonicznych i innych twórczych zawodów.

Mamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze biur architektonicznych oraz firm świadczących usługi projektowe.

Świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe oraz usługi z obszaru kadr i płac dla architektów prowadzących działalność gospodarczą. Dbamy o unikanie potencjalnych zagrożeń podatkowych i prawnych związanych z prowadzeniem działalności projektowania architektury.

Wśród naszych klientów jest wiele wiodących podmiotów z tego sektora rynku.
Image

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Profesjonalna księgowość dla

biur architektonicznych

Porozmawiajmy już dziś

Księgowość dla usług architektonicznych:

biura projektów, biura architektoniczne, usługi projektowania domów

Biuro rachunkowe GroupEuroService FK

 

Zewnętrzny dział księgowości

Outsourcing rachunkowości

Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa, płacowa

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2021 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl