Outsourcing księgowości

Księgowość branżowa

Outsourcing księgowości

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, podatkowe i księgowe

Dbamy o Twój sukces

Nasze wieloletnie doświadczenie w księgowości i audycie zapewni indywidualne rozwiązanie odpowiadające rzeczywistym potrzebom.
Zapewniamy komfort i prawidłowość dokumentacji przynależnych do funkcji księgowo-kadrowych w prowadzonych działalnościach gospodarczych - bez względu na ich formę prawną.
Nasi klienci mogą bezpiecznie skupić się na prowadzeniu biznesu.

Profesjonalna księgowość bez stresu

Porozmawiajmy już dziś

Profesjonalnie

Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez ministra finansów oraz certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które potwierdzają kwalifikacje i uprawniają do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi księgowi są członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Bezpiecznie

Mamy ubezpieczenie OC, którym objęta jest odpowiedzialność cywilna w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi ZUS oraz doradztwa podatkowego

Nowocześnie i sprawnie

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima, które odpowiada najwyższym standardom w branży.
Udostępniamy program do wystawiania faktur i kontroli płatności, co usprawnia podejmowanie trafnych decyzji.

Biuro rachunkowe - zewnętrzny dział księgowości

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, doradztwem i budowaniem długoterminowych strategii finansowych dla firm polskich i zagranicznych.

Copyright © 2023 GroupEuroService FK

projekt - gration.pl